Firma Top Choice obecna jest na rynku od 20 lat!

kilka słów o top choice

Firma TOP CHOICE istnieje na rynku akcesoriów kosmetycznych od ponad dwudziestu lat. Główną formą działalności firmy jest produkcja oraz dystrybucja akcesoriów kosmetycznych. Obecnie oferta naszych produktów zawiera ponad 1.200 indeksów i jest sukcesywnie powiększana. Obejmuje ona: grzebienie, szczotki, ozdoby do włosów, lusterka kosmetyczne, pędzelki i akcesoria do makijażu, pęsety, sztuczne rzęsy i kępki, sztuczne paznokcie, implementy do manicure i pedicure, akcesoria kąpielowe i podróżne, etc.

 

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w produkcji i dystrybucji kosmetyczek damskich i męskich na rynku polskim. Corocznie notujemy wyniki sprzedaży na poziomie ponad 180.000 sztuk. Od początku działalności naszej firmy był to dział, któremu poświęcaliśmy wiele uwagi i troski. Każda kosmetyczka dostępna w ofercie została przez nas indywidualnie zaprojektowana. Dokładmy również starań aby jej produkcja odbywała się w warunkach naszego ścisłego nadzoru i szczegółowej kontroli jakości gotowego wyrobu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam co roku wprowadzać od 20 do 50 nowych modeli i serii kosmetyczek. Aktualnie jest to 96 modeli damskich, 15 modeli męskich oraz 10 modeli unisex z tworzywa PCV, co powoduje, że w tym zakresie jesteśmy poza wszelką konkurencją.

Reagujemy błyskawicznie na zmieniające się trendy i dostosowujemy ofertę do aktualnych tendencji panujących na rynkach mody. Konsekwentnie realizujemy strategię marketingową w oparciu o podstawowe założenie – wielość i różnorodność w każdym czasie.

Posiadamy dostęp do bogatej oferty tkanin (bawełna, dzianina, żakard, mikrofibra, satyna, nylon, PVC, etc.) i dodatków. Znamy technologię barwienia materiałów i nadruku oraz procesy stosowane przy wytwarzaniu kosmetyczek.

Wyobraźnia, poparta ogromnym doświadczeniem, pozwala nam tworzyć nieskończoną liczbę wzorów i modeli. Jesteśmy przygotowani także do projektowania i produkcji kosmetyczek dla konkretnego Klienta wg przedstawionych przez niego wytycznych. Mamy pełną świadomość, że zapraszając Państwa do współpracy, jesteśmy w stanie sprostać każdym wymogom i najbardziej wyrafinowanym gustom. Naszym priorytetem są detale takie jak: dobór kolorów i faktur, ozdobne przeszycia, wyszycia i stebnowania, nadruki, aplikacje, koronki, kokardki, pompony, przywieszki, suwaki, kieszonki, etc.